نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه می توانم در روابطم خواهان اتحاد باشم؟چه چیزهایی ممکن است در رفتار،اعمال و اعتقا
۹-۲۰-۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #1
چگونه می توانم در روابطم خواهان اتحاد باشم؟چه چیزهایی ممکن است در رفتار،اعمال و اعتقا
چگونه می توانم در روابطم خواهان تغییر باشم؟چه چیزهایی ممکن است در رفتار، اعمال و اعتقاداتم تغییر کند؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
۳-۱۵-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #2
RE: چگونه می توانم در روابطم خواهان اتحاد باشم؟چه چیزهایی ممکن است در رفتار،اعمال و اعتقا
وقتی با سایر اعضا صرف نظر از موقعیت اجتماعی یا طول پاکی و سایر مسائل رابطه بر قرار میکنم، وقتی به همه احترام میگذارم و حتی المقدور سعی میکنم حرمتها را حفظ کنم عملا به سمت اتحاد متمایل شده ام.... وقتی منافع مشترک را در نظر میگیرم و در فرم خدمتگزار ظاهر میشوم وقتی تلاش میکنم کمتر خود خواهی کنم و به این باور میرسم که برای رشد و تعالی نیاز به کمک سایرین دارم و به تنهایی نمیتوانم در مسیر بهبودی گام بردارم میتوانم امید وار باشم که هر چه بیشتر در جهت اتحاد و تحکیم روابط حرکت کرده ام.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد ، totia
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان