نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12- رابطه ای که بین این سنت با یک یا چند تا از قدم ها وجود دارد را توصیف کنید . این ر
۹-۱۹-۱۳۹۶, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #1
12- رابطه ای که بین این سنت با یک یا چند تا از قدم ها وجود دارد را توصیف کنید . این ر
12- رابطه ای که بین این سنت با یک یا چند تا از قدم ها وجود دارد را توصیف کنید . این رابطه ها به من چه چیز در مورد بهبودی شخصی ام یاد می دهد ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۹-۱۳۹۶, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: 12- رابطه ای که بین این سنت با یک یا چند تا از قدم ها وجود دارد را توصیف کنید . این ر
(سؤال از کتاب اصول راهنما،روح سنت های ما)
پاسخ،تجربه ی شخصی:عجز قدم یک من و وابستگی بهبودی شخصی ام به اتحاد NA مرا تسلیم اتحاد می کند.
مشورت قدم دو و روحیه ی نظر خواهی از دیگران با منافع مشترک این سنت در ارتباط است.
بهترین راه مراقبت خداوند از من در قدم سه ،حفظ NA و اتحاد موجود در آن برای من است.
ما بی باکانه و جست و جو گرایانه خود را کنکاش می کنیم ای بار نه فقط برای خودمان بلکه برای منافع مشترک.(قدم چهار و سنت یک)
ما بر روی عقایدمان پافشاری نمی کنیم و خود را باز بینی می کنیم و عقاید اشتباه خود را برای راهنمایمان اقرار می کنیم.(قدم پنج و سنت یک)
نقص ها و کمبود های ما و جبران خسارت ما با خدمت رابطه ی مستقیم دارند.(قدم های شش،هفت،هشت،نه و سنت یک)
ما بدنبال بهترین و گیراترین پیام برای معتاد در حال عذاب هستیم که این از طریق تراز گیری قدم ده + جویایی آگاهی از اراده ی الهی در قدم یازده و تلاش ما در قدم دوازده میسر می شود.
به نظر من این سنت دقیقأ و کاملأ با هر 12 قدم در ارتباط است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط totia
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان