نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11- این سنت چگونه می تواند به من کمک می کند تا گمنامی را بهتر درک کنم ؟ گمنامی چگونه
۹-۱۹-۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #1
11- این سنت چگونه می تواند به من کمک می کند تا گمنامی را بهتر درک کنم ؟ گمنامی چگونه
11- این سنت چگونه می تواند به من کمک می کند تا گمنامی را بهتر درک کنم ؟ گمنامی چگونه به من کمک می کند تا این سنت را درک کنم ؟ چگونه گمنامی را طبق شرایط این سنت تمرین می کنم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد
۱۰-۹-۱۳۹۶, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: 11- این سنت چگونه می تواند به من کمک می کند تا گمنامی را بهتر درک کنم ؟ گمنامی چگونه
(سؤال از کتاب اصول راهنما،روح سنت های ما)
پاسخ،تجربه ی شخصی:احساس آزادی که همین لحظه در نوشتن تجارب شخصی ام دارم و از این که کسی پاسخ هایم را مسخره و یا سرزنش نکند،حاصل گمنامی سنت یک است.
گمنامی باعث می شود تا ساعاتی که در کلاس سنت هستم خارج از دستوری که نواقصم به من می دهند من تمرکزم بر شخصیت ها نیست و تمرکز بر پاسخ دوستان و نقاط مشترکمان است.
بهترین کار را انجام بده حتی اگر هیچوقت نفهمند کار تو بوده، یعنی من در این سنت تمرکزم بر منافع مشترک است،هرچند کم اما در حال تمرین بر روی این تمرکز روی منافع مشترک هستم.
 سپاس شده توسط totia ، ali-p ، حـمـیـد ، رامین
۲-۱۹-۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #3
RE: 11- این سنت چگونه می تواند به من کمک می کند تا گمنامی را بهتر درک کنم ؟ گمنامی چگونه
اینکه جزیی از کل باشم و غرایز شخصیم را نادیده بگیرم همه و همه باعث میشود که روح گمنامی را بهتر درک کنم، گمنامی در تمام سنتها به نوعی نهفته است در سنت یک هم گمنامی به ما میگوید:
باید خود را خط بزنیم و از جز به کل برسیم اهمیت دادن به منافع و مصالح گروهی و حل شدن در آرمانهای انجمن باعث میشود که خواه نا خواه گمنامی این سنت را رعایت کنیم......
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان