نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10- چگونه به Na خدمت می کنم ؟ با چه پست خدماتی راحت تر هستم ؟ چه خدمتی را دوست دارم ب
۹-۱۹-۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #1
10- چگونه به Na خدمت می کنم ؟ با چه پست خدماتی راحت تر هستم ؟ چه خدمتی را دوست دارم ب
10- چگونه به Na خدمت می کنم ؟ با چه پست خدماتی راحت تر هستم ؟ چه خدمتی را دوست دارم به عهده بگیرم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط totia ، ali-p ، حـمـیـد ، رامین
۱۰-۸-۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #2
RE: 10- چگونه به Na خدمت می کنم ؟ با چه پست خدماتی راحت تر هستم ؟ چه خدمتی را دوست دارم ب
در حال حاضر با حضور مرتب در جلسات،سکوت،رعایت نظم،مشارکت صحیح و صادقانه.
باخدمت منشی خیلی راحت بودم.
دوست دارم خدمت بعدی من خدمت نشریات باشد.
 سپاس شده توسط totia ، ali-p ، حـمـیـد ، رامین
۱۲-۲۶-۱۳۹۶, ۰۴:۰۲ صبح
ارسال: #3
RE: 10- چگونه به Na خدمت می کنم ؟ با چه پست خدماتی راحت تر هستم ؟ چه خدمتی را دوست دارم ب
باسلام و سپاس باصرف وقت وانرژی با زیربنای سالم وخیروخودم رو مثه یه سرباز وفاداردیدن که احساس قدرشناسی وسپاسگزاریم رادر خدمات گروهی که غالبا باتاییدوجدان گروه است نزدیک به یازده ساله انجام میدم کمک به برگزارشدن یک جلسه حقیقتاشعف درونی زیادی برام داره تو سالهای اخیر کمتر به صورت شرح وظایفی به خدمت نگاه کردم وخودم و وام داردیدم تاهرزمانی که لیاقتشو داشته باشم درخدمتم وباورواعتقادم اینه که گروه پایه واساس پیام رسانی هستش علیرغم اینکه صرفا تنها راه پیام رسانی نیست ولی شخصا برای من خیلی مهم و حیاتی هست به وجود آوردن یه محیط امن بهبودی بهمراه آموزش وخلاقیت، سادگی عمل و رفتن به سمت مساٸل و چالش های مختلف و جدید گروه وبخشی موثرازاین بدنه بودن برا من امروز چندان مهم نیست نوع خدمت مهم بودن دراین چرخه است این فقط یک دکور فروتنانه نیست ازعمق وجودم وقلبا خودم را مدیون به انجمن وتلاش اعضای قدیمی و مختلف NAمیدونم باتشکر از تمام شما
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد ، رامین
۱-۲۷-۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #4
با سلام من خدمت کردن را کارکرد عملی سنت پنج وقدم دوازدهم میدانم وبرای پیشرفت بهبودی خودم خدمت میکنم بیشتر در گروه راحتترم
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، رامین
۲-۶-۱۳۹۷, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #5
من شخصا از طریق حضور در ساختار خدماتی و کمیته های فرعی راحت تر میتوانم در انجمن معتادان گمنام خدمت کنم ولی این به این معنی نیست که خدمت در گروه یا خدمات راهنما و رهجویی و اصولا هر خدمت دیگری ارزش معنوی کمتری داشته باشد...به نظر میرسد وقتی با نیت خیر و در جهت منافع مشترک هر گامی برای انجمن معتادان گمنام بر داریم کارمان خدمت محسوب میشود......کمیته کارگاهها و کمیته فصلنامه جاهایی هستند که من فکر میکنم مثمر ثمر تر هستم.....
 سپاس شده توسط حـمـیـد
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان