نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 - چگونه می توانم احساس کنم که آیا قلبم برای پذیرش تازه واردان باز است یا بسته ؟ چه
۹-۱۹-۱۳۹۶, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #1
8 - چگونه می توانم احساس کنم که آیا قلبم برای پذیرش تازه واردان باز است یا بسته ؟ چه
8 - چگونه می توانم احساس کنم که آیا قلبم برای پذیرش تازه واردان باز است یا بسته ؟ چه کاری می توانم برای کمک بهتر به معتادان در حال عذاب انجام دهم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد
۱۰-۸-۱۳۹۶, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #2
RE: 8 - چگونه می توانم احساس کنم که آیا قلبم برای پذیرش تازه واردان باز است یا بسته ؟ چه
(سؤال از کتاب اصول راهنما-روح سنت های ما)
پاسخ،تجربه ی شخصی:با کارکرد خوب قدم ها و شناخت دقیق تر خود می توانم بفهمم که آیا قلبم برای پذیرش تازه واردان باز است یا نه،مثلأ من رنجش پذیری بالایی دارم و در سایر روابطم همواره از این موضوع رنج می برم،راستش نمی خواهم با یک سرویس نصفه و نیمه از یک تازه وارد نه تنها او را جذب نکنم بلکه او را دور هم بکنم.
من تا جایی که می توانم باید زیر بنای بهبودی شخصی ام را تقویت کنم و آماده ی پذیرش هرگونه معتادی با هر گونه شرایطی باشم.
 سپاس شده توسط totia ، ali-p ، حـمـیـد
۳-۷-۱۳۹۷, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #3
RE: 8 - چگونه می توانم احساس کنم که آیا قلبم برای پذیرش تازه واردان باز است یا بسته ؟ چه
اگر در این رابطه شکی وجود دارد مشخص است که قلب شما باز نیست.هدف ما رساندن پیام است.باکارکرد قدم ها قلب ماباز میشود واز اعتیاد رها میشویم،وقتی که به قدم یازدهم میرسیم ورابطه آگاهانه با خداوندشروع میشود درخواست میکنیم که از ما برای رساندن پیام خود استفاده کند و منتظر جواب میشویم به مرور این کار قسمتی از زندگی فقط برای امروز ما میشود.اگر حساب وکتابمان درست باشد جواب خواهد رسید.در ضمن سخت نمیگیرم شروع به کشف نواقص خود در رابطه هایمان بادیگر اعضا میشویم.ما به تمرین عشق بلاعوض میپردازیم واز اینکه کمبودهای خود را امروز میبینیم از انجمن سپاس گذاریم.هرتازه وارد موقعیتی که از این طریق خود را پیدا کنیم.به قول کتاب پاک زیستن ما زمانی خود واقعیمان راپیدا میکنیم که خود را درراه خدمت به دیگران فراموش کنیم.
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد ، totia
۴-۱۴-۱۳۹۷, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #4
سلام و درود به همه اعضا انجمن معتادان گمنام ، پذیرش و کمک به تازه وارد یک اصل مهم درانجمن معتادان گمنام هستش مابا کار کرد قدم های ۱۲گانه و رشد دربهبودی شخصی به خودشناسی عمیقی می رسیم واین خود شناسی و پذیرش گذشته و این که من یک شخصی هستم که دارای بیماری اعتیاد هستم باعث می شود اعضا جدید را به چشم یک دوست همدرد ببینم و خودخواه نباشم و صحبت های یک تازه وارد و زمانی که از گذشته اش می گوید با توجه بیشتری گوش دهم و کمک به او یک هدف بزرگ برایم باشد به نظر من بهترین کمک به یک تازه وارد گوش دادن به صحبت های او هستش و جوری رفتار کنم که درک می کنم چه می گوید و مشکلات آن عضو را هم من به نوعی داشتم وپایان صحبت های او زمانی که با صحبت کردن درمورد بیماری اعتیاد ومشکلات که بیماری اعتیاد برای او به بار آورده آرامش پیدا کرد اورا با بیماری اعتیاد آشنا کنم و تجربه خودم را در مورد این که چگونه توانسته ام پاک شوم را به او منتقل کنم
 سپاس شده توسط حـمـیـد
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان