نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۶ - مسئولیت های من به عنوان یک عضو معتادان گمنام چیست ؟ آیا این مسئولیت ها در طی زمان
۹-۱۹-۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #1
۶ - مسئولیت های من به عنوان یک عضو معتادان گمنام چیست ؟ آیا این مسئولیت ها در طی زمان
۶ - مسئولیت های من به عنوان یک عضو معتادان گمنام چیست ؟ آیا این مسئولیت ها در طی زمان تغییر میکنند ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۱-۱۳۹۶, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #2
RE: ۶ - مسئولیت های من به عنوان یک عضو معتادان گمنام چیست ؟ آیا این مسئولیت ها در طی زمان
(سؤال از کتاب اصول راهنما-روح سنت های ما)
پاسخ(تجربه ی شخصی):تمام زندگی من باید در راستای رساندن پیام به معتاد در حال عذاب باشد.در درون محیط انجمن و گروه ها مسئولیت های واضح من عبارتند از؛ انواع خدمات وجدان دار در گروه ها،انواع خدمات مثل خوش آمدگویی،مشارکت صحیح،فعالیت در روزهای پرسش و پاسخ،سکوت درمقابل مشارکت دیگران و...
مسئولیت دیگر من در قبال خدمات فراگروهی مثل کمیته های مختلف است.
و اما نوع دیگر مسئولیت های من در زندگی واقعی ام و جاهایی است که حتی ممکن است من با معتاد در حال عذابی در رفت و آمد باشم و آن فرد حتی مصرف کننده هم نباشد،جایی که من باید سرشار از واقعیت و انسانیت وعاری از هرگونه نقاب باشم،جایی که من بایدمنفعت شخصی را فدای یک رفتار حاوی پیام برای دیگران بکنم.مسئولیت ها در طی زمان تغییر می کنند،هرچند ماهیت و زیر بنای اصول روحانی یکی است اما گستردگی و تنوع در این دنیا آنقدر زیاد است که ممکن است مسئولیت ها تغییر کنند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط totia
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان