نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۴ - چه اعمال بیشتری میتوانم انجام دهم تا اتحاد را در بهبودی شخصی ، خدمت و زمینه های ا
۹-۱۹-۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #1
۴ - چه اعمال بیشتری میتوانم انجام دهم تا اتحاد را در بهبودی شخصی ، خدمت و زمینه های ا
۴ - چه اعمال بیشتری میتوانم انجام دهم تا اتحاد را در بهبودی شخصی ، خدمت و زمینه های اجتماعی پرورش دهم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ali-p
۹-۲۴-۱۳۹۶, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #2
RE: ۴ - چه اعمال بیشتری میتوانم انجام دهم تا اتحاد را در بهبودی شخصی ، خدمت و زمینه های ا
تمرین می کنم که منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح دهم مثلأ ممکن است شنیدن بعضی مطالب دربعضی جمع ها برای من ابتدایی باشدولی من حق از بین بردن آن گفت و گوها را ندارم چون منافع دیگران در آن است.من باید از خود گذشتگی را تمرین کنم مثلأ در مجموعه های اجتماعی مثل شغلم بدنبال پیشبرد اهداف محل کارم باشم نه بدنبال پیدا کردن مقصر در تنش های مختلف یا من در خانواده باید عشق را دنبال کنم نه این که منتظر باشم تا اگر کسی اشتباهی کرد سریع او را سرزنش کنم. اگر کلامم و آگاهی ام دیگران را خشنود می کند و روشنی بخش راهشان است نباید دریغ کنم. اگر واقعأ حضورم و کلامم برای دیگران ناراحت کننده است باید مدتی دور شوم و اجازه ی آزادی عمل و تفکر را به دیگران بدهم.اتحاد آن قدر ارزش والایی دارد که باید از بدنبال مقصر گشتن دست بردارم و تمام تمرکزم را بر روی چگونه ساختن و هماهنگی و هم آوازی بگذارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط totia ، ali-p
۹-۲۵-۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #3
RE: ۴ - چه اعمال بیشتری میتوانم انجام دهم تا اتحاد را در بهبودی شخصی ، خدمت و زمینه های ا
با نام و یاد خدا
سلام سروران گرامی همدردم
سعی میکنم خدمت و حتما بگیرم یه گوشه کار و داشته باشم
مشارکتهای خوب و قاقد تیراندازی داشته باشم
یعنی هرچقدر هم حالم بده یا باکسی مشکل دارم
داخل گروه و حلسات چه مجازی چه حقیقی
مشارکتهام اصولی باشد
منافع مشترک را در نظر داشته باشم
تا منافع شخصی
این جلسات برای همه کار میکند نباید با منافع شخصی من الوده شود
موضوع مرگ و زندکیست
تحاد در پیرو حفظ منافع مشترک بوجود میآید