نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا اصول ر
۹-۱۹-۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #1
3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا اصول ر
3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا اصول را به شخصیت ها ترجیح دهم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، totia ، ali-p ، رامین
۹-۲۴-۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: 3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا اصول ر
گمنامی باعث می شود درب های انجمن به روی اقشار مختلف با تمام تفاوت هایی که دارند باز باشد و هرکسی با هر شکل،شخصیت،قومیت و تفکر در این انجمن احساس آزادی و راحتی بکند، این احساس آزادی و راحتی، پیوستگی و جاذبه ی خاصی را ایجاد می کند که این جاذبه به اتحاد انجمن کمک می کند.ما هر کلام و رفتاری در هر سطحی از آگاهی و دانش داشته باشیم پس از اعلام حضور درانجمن هیچکس به هیچ عنوان حق ندارد که انگشت اشاره به سمت ما بکشد و ما را سرزنش کند. در این انجمن فقط اصول ساده ی رشد و تعالی جریان دارد نه شخصیتی خاص با کلامی زیبا ، پس جا برای همه باز است و این همان جاذبه ای است که اتحاد را تقویت می کند.
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، totia ، ali-p ، رامین
۹-۲۵-۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #3
RE: 3- گمنامی چگونه به اتحاد کمک میکند ؟ چگونه به کارگیری اتحاد به من کمک میکند تا اصول ر
بانام و یاد خدا
سلام به سروران همدردم
گمنامی حس اعتماد و امنیت را برای اعضا بوجود میاورد
و هنین باعث اتحاد میگردد
گمنامی اساس تمام سنتهای ماست
و رعایت این اصل مهم ضامن وحدت انجمن میشود
 سپاس شده توسط totia ، حـمـیـد ، Shahryar.n ، ali-p ، رامین
۹-۳۰-۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #4
گمنامی برای من ماهیتی عمیق دارد و هنوز هم نمیتوانم بگویم که آن را درک نموده ام ، اما درک من تا به این لحظه ، این است که گمنامی فراتر تر ندانستن نام و فامیل یکدیگر است و در هر لحظه و در هر موقعیت معنایی متفاوت پیدا میکند .
وقتی گمنامی از جهات مختلف توسط من رعایت شود، از شخصیت پردازی اجتناب خواهم کرد چرا که شخصیت پردازی خلاف گمنامی میباشد و وقتی که یک شخص در انجمن تبدیل به یک ستاره شود خواسته یا ناخواسته موافقین و مخالفینی پیدا خواهد کرد که بطور مستقیم اتحاد ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
زمانی که من گمنامی را سرلوحه اعمال و رفتار خود قرار دهم از باند بازی اجتناب خواهم کرد که باز هم بطور مستقیم اتحاد ما را از بین خواهد برد.
گمنامی در درون خود احساس یکسانی را به ما القا میکند که موجب میشود تک تک اعضا احساس با ارزش بودن داشته باشند و این رشته ایی که ما را به هم پیوند میدهد را محکم تر مینماید.
در مورد قسمت دوم سوال:
همانطور که در قسمت اول اشاره شد ، اگر من بخواهم که اتحاد را رعایت کنم باید و حتما گمنامی را در راس اعمال و نیات خود قرار دهم که این موجب میشود که از شخصیت پردازی و ستاره ساختن و باند بازی دست بردارم ، تا اصول بتواند در جایگاه خود باشد و هیچ شخصیتی حتی با ارزش و احترام بالا برای من مانند راهنما و خدمتگزاران صادق و پر تلاش و خلاق ، بر اصول ارجعیت نداشته باشند.

تمرین اتحاد ، عملی از سر ایمان است.

کتاب اصول راهنما ، روح سنت های ما
صفحه 15
 سپاس شده توسط Shahryar.n ، ali-p ، رامین ، حـمـیـد
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان