نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارهای مضاعف
۲-۲۳-۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #1
کارهای مضاعف
البته مسائل دیگری نیز می توانند توجه گروه ما را از هدف اصلی آن منحرف سازند.با پولی که اعضای ما در سبد ی اندازند ،گروه می تواند اجاره محل جلسات و هینه نشریات را بپردازدو از خدمات دیگر NA حمایت کند.تمام این فعالیتها هم می تواند به پیشبرد هدف اصلی کمک کند و هم ما را از توجه به هدف اصلی خود منحرف سازد.


برای بکارگیری اصول این سنت در تلاشهای خدماتی ات ،چه کارهای مضاغف دیگری می توانیم انجام دهیم؟چه کارهایی را می توانیم برای ارائه خدماتبهتر ، متفاوت انجام دهیم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، امیر -ب ، babak_s
۴-۱۱-۱۳۹۶, ۰۷:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: کارهای مضاعف
با سلام
اینکه اجازه دهیم تا ایده و نفرات جدید و تازه نفس در خدمات حضور داشته باشند و فرصت خدمت بدهیم NA امروز نسبت به سالیان قبل تر رشد چشم گیری داشته است و خدمات بهتر و به روزتری نسبت به قبل تر ها ارائه میدهد. استفاده از تجربیات اعضای قدیمی و ارائه پیشنهادات جدید و مشورت گرفتن در مورد آن از اعضای قدیمی تر میتواند خدمات جدیدتر و اضافه تری نسبت به قبل ارائه دهد.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ali-p
ارسال پاسخ 


پرش به تالار:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان