نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رشد و ارتقاء وب سایت انجمن
۹-۲۶-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #1
رشد و ارتقاء وب سایت انجمن
چگونه از فرصت موجود در فضای مجازی برای بهبود کیفیت , یا ارتقاء سایت رسمی na استفاده کنیم؟
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط totia ، بهرام.الف ، ali-p ، حـمـیـد ، امیر -ب ، babak_s
۹-۲۶-۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #2
RE: رشد و ارتقاء وب سایت انجمن
باید اقرار کرد که فرهنگ فضای مجازی هنوز در کشور ما شکل صحیحی نگرفته است.
هر چند دیده میشود که اعضا انجمن وسواس زیادی برای انجام دادن کار اصولی دارند، اما باز هم در زمانهایی اشکالات و اشتباهاتی دیده میشود.
تجربه من در فضای مجازی چند نکته ای را به من آموخته که در زیر به آن ها اشاره میکنم:
1- در هر مسئله ای که اطمینان نداریم بصورت اکید اظهار نظر نکنیم و پاسخ را به گرفتن تجربه موکول کنیم.(بهترین مکان گرفتن تجربه همین فروم و دوستان با تجربه و یا بقولی برنده ها و نشریات و منابع دیگر انجمن هستند.)
2- از گمنامی خود و دیگر اعضا حفاظت کنیم.(در بالاترین سطح آگاهی و درک گمنامی چرا که انتشار مطالب در فضای مجازی سرعت بالا و برد مسافتی بسیار زیادی دارد حتی در عرض کسری از ثانیه به اقصی نقاط دنیا میرسد. )
3- توجه داشته باشیم که فضا های مجازی گروه و یا جلسه انجمن نیستند ، سطح گمنامی مجددا تاکید میگردد ، رعایت کنیم.
4- توجه به این مسئله که متن ها احساسات ما را به نمایش نمیگذارند و غالبا باعث اختلاف برداشت هایی میگردند.باید دقت کنیم.
و در انتها لینک دادن به سایت در انتهای مطالب و اطلاع رسانی ها و بریده ای از نشریات و فقط برای امروز .
سپاسگزارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط عباس550 ، کیهان ، mehran46 ، حسن.ش ، ali-p ، زینب.ن ، habib a ، ali28 ، حـمـیـد ، ali.jp ، hassan.55 ، امیر -ب ، babak_s ، مصطفی 6611
۹-۲۷-۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #3
با سلام
رسانه های عمومی (اینترنت )کمک زیادی میتواند به بهبودی بکند البته اگر بطور صحیح استفاده شود -بطور مثال عده ای از دوستان من که در این فضاها فعالیت های غیر سودمند داشته اند از وجود وماهیت سایت برنامه خبر نداشتند -بعد از آشنایی همدیگر در فضای مجازی سایت برنامه را به آنها پیشنهاد دادم که موجب استقبال و استفاده آنها شد -
-برنامه ما یک برنامه مخفی وزیر زمینی نیست پس باید با رعایت سنتها از تمام منابع برای اطلاع رسانی عمومی بهره جست
فضای مجازی ابزار خوبی برای معرفی سایت برنامه میتواند باشد وتفاوت مارا با سایر لینکها مشخص میکند وکسانیکه به دنبال ما هستند براحتی مارا پیدا کنند
 سپاس شده توسط totia ، کیهان ، ali-p ، زینب.ن ، habib a ، حـمـیـد ، hassan.55 ، امیر -ب ، babak_s
۹-۲۸-۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #4
باسلام - اگر اصول و سنتهايمان را در فضاي مجازي كاملا رعايت كنيم اين فضا فرصت بسيار خوبي است براي اعضاء انجمن و در هر موضوع سعي كنيم درسترين تجربه را بيان كنيم-_ من خودم به شخصه تجربه هاي خوبي را از اين فضا دريافت كرده ام چون از تمام نقاط كشور اعضاء تجربه خود را بيان ميكنند و از همه دوستان بخصوص خدمتگزاران سايت تشكر ميكنم
 سپاس شده توسط کیهان ، ali-p ، habib a ، totia ، حـمـیـد ، امیر -ب ، babak_s
۹-۲۸-۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #5
باسلام خدمت عزیزان
استفاده ناصحیح از اینترنت ممکن است خسارات غیر قابل جبرانی به بار آورد
همانند من که در دوران مصرف به فکر استفاده از تیغ جراحی در درگیریهای احتمالی بودم و همیشه در این فکر پلید بودم ,تا یک عددتیغ (چاقوی جراحی) تهیه کنم تا اگر دعواشد بتوانم با آن...
امروزه متاسفانه گوشیهای اندروید به دشمنی برای بهبودی اعضا تبدیل شده , در صورتیکه اگر هر عضو فقط یکبار در روزبا همین گوشی از سایت رسمی NA بازدید کند(خواندن فقط برای امروز) تعداد بازدید کنندگان سایت بصورت چشمگیری افزایش خواهد یافت و سایت ما در رأس قرار خواهد گرفت , لکن به محض سرچ (معتاد) باآدرس انجمن معتادان گمنام ایران nairan.org روبرو خواهیم شد تا اگر کسی وارد اینترنت شود , رؤیای خدمات جهانی محقق شود(هر معتاد قبل از مرگ یکبار راه ما را تجربه کند)
اینکه در فضاهای مجازی چه رفتارهایی مغایر با اصول وسنتها اتفاق می افتد خود جای بحث بسیار دارد
اما چه خوب است اگر توسط همین افراد و در همین فضاها سایت رسمی به یکدیگر معرفی گردد و نحوه عضو شدن در تالار گفتگو آموزش داده شود و یا حداقل لینک فقط برای امروز ارسال شود تا با یک کلیک ساده یک بازدید از سایت صورت پذیرد
مثال چاقوی جراحی هم میتواند جان انسان را بگیرد و هم میتواند جان ببخشد
پس
چه خوب است از طریق فضای مجازی بتوانیم روش استفاده بهینه از اینترنت را بیاموزیم.
 سپاس شده توسط کیهان ، ali-p ، habib a ، totia ، حـمـیـد ، babak_s ، مصطفی 6611
۹-۳۰-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #6
باسلام
برای ارتقا و رشد وب سایت در دنیای مجازی بهترین کار اگاهی دادن به اعضا و استفاده صحیح میباشد نه تلاش برای فیلتر کردن کامل دنیای مجازی در ذهن اعضا است...بهترین کار ارجاع دادن اعضا به ادرس سایت و ایجاد لینک و پخش کردن در دنیای مجازی وتمرکز برروی اصولمان و اموزش این اصول است.
 سپاس شده توسط آناک ، کیهان ، habib a ، ali-p ، totia ، حـمـیـد ، Kooshki ، امیر -ب ، babak_s
۹-۱۷-۱۳۹۵, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #7
با سلام:
برای ارتقاء سایت رسمی انجمن نیاز به به مواردی میباشد که به شرح زیر میباشد:
ابتدا بازدید هر چه بیشتر اعضاء انجمن از سایت رسمی انجمن : http://www.na-iran.org که na با بیش از 400 هزار عضوی که دارد و اکثرا هم دسترسی به اینترنت دارند میتواند بصورت چشمگیری رتبه بازدید سایت انجمن را در سایت گوگل و الکسا بالا ببرد.
فقط کافی هست هر عضو در هر روز سایت انجمن را باز کرده و چند دقیقه در آن بازدید کرده و صفحات آن را مطالعه کند مثل فقط برای امروز.
بازدید از صفحات و دامین های زیر مجموعه سایت رسمی انجمن مانند همین تالار گفتگو http://www.forums.na-iran.org و تبادل اطلاعات در آن و نرم افزار آدرس جلسات http://www.meeting.na-iran.org و ارسال لینک آن در فضاهای مجازی و معرفی آن به اعضاء نیز باعث افزایش چشمگیر بازدید از سایت رسمی انجمن و بالا بردن رتبه آن خواهد شد.
دوستانی که در فضای مجازی در بخش وبلاگ نویسی فعالیت دارند و یا دارای سایت میباشند با لینک دادن به سایت رسمی انجمن در سایت خود میتوانند به بالا بردن رتبه سایت کمک شایانی بنمایند.
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد ، totia
۱۰-۱۶-۱۳۹۶, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #8
ممنون از ایجاد مبحث و پاسخ های شما
 سپاس شده توسط totia ، حـمـیـد
ارسال پاسخ 

پرش به تالار: