نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضور خداوند
۱-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #1
حضور خداوند
ما چگونه از صاحب اختیار نهایی دعوت می کنیم تا در فرآیند شکل گیری وجدان گروه حضور داشته باشد؟ و چگونه تشخیص می دهیم که او در جمع ما حاضر است؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط farid88 ، ali-p ، asaad h ، حـمـیـد ، Shahrokh53 ، مهدی.م ، حمزه ، mortezam ، gholam2014 ، بهرام.الف ، امیر -ب ، بهرام94 ، سالار
۱-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #2
RE: حضور خداوند
ما چگونه از صاحب اختیار نهایی دعوت می کنیم تا در فرآیند شکل گیری وجدان گروه حضور داشته باشد؟ و چگونه تشخیص می دهیم که او در جمع ما حاضر است؟

به نظر من وقتی یک کار با انگیزه درست و بدون نواقص اخلاقی در حال شکل گرفتن باشه خداوند تو اون کار حضور خواهد داشت و اعضای انجمن وقتی در راستای سنت ها و کمک یک معتاد به معتاد دیگه دور هم جمع میشن تا خدمتی رو انجام بدن بدون شک خداوند تو اون جمع حاضر خواهد بود
حضور خداوند رو تو خیلی جلسات میشه احساس کرد زمانی که اکثر اعضا حتی برای ساعتی از تمام وجود مایه میذارن تا شاید بتونن کمکی به معتادین داشته باشن و هیچ دعوتی بهتر از این نیست که جلسات رو پاک کنیم از نواقص اخلاقی و محیط رو زلال کنیم برای خداوند تا خواست مقدسش رو جاری کنه برامون
در اخر من اعتقاد دارم که خداوند در بین ما هست که هر روز شاهد معجزه ای تازه هستیم
 سپاس شده توسط ali-p ، حسن.ش ، asaad h ، حـمـیـد ، مهدی.م ، shahram62 ، غلام 1393 ، Shahrokh53 ، حمزه ، کیهان ، رامین ، gholam2014 ، Afshin ، بهرام.الف ، ardshir ، امیر -ب ، hosein1 ، solmaz.s ، سالار ، hossin1364
۱-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ عصر، توسط Shahrokh53.)
ارسال: #3
_سلام مسير و هدف اصول روشن و واضح است هر كاه درراستاي ان حركت ميكنيم جون در نهايت نجات يك انسان از جرجه عذاب در ميان است بس شكي نيست كه وجدان نهايي _خداوند حضور دارد_من هر وقت كه با فروتني و احترام به تك تك اعضاء باهر نظري كه دارن در جلسه اي حضور دارم اطمينان دارم كه در نهايت وجدان او شكل خواهد كرفت ولي هر كاه كه خلاف اين در جلسات حضور داشتم بهترين وجدان ها برايم جون و جرا داشته _احترام به اصول و اعضا براي من نشانه حضوركامل خداوند است_
 سپاس شده توسط ali-p ، asaad h ، حـمـیـد ، مهدی.م ، غلام 1393 ، حمزه ، mehdi56 ، sadegh66 ، رامین ، ali.jp ، بهرام.الف ، امیر -ب ، hosein1 ، سالار
۱-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #4
سلام
به نظرمن ما چه بخواهیم وچه نخواهیم وجدان گروه همان خواست خداوند خواهدشدوما خیلی وقتها باپافشاری میخواهیم عقیده خودرا به گروه تحمیل کنیم ولی هرچقدهم که ما ناسازگاری کنیم بازهم وجدان گروه شکل خواهدگرفت.اما اگرمن به عنوان یک عضو میخواهم که دراین فرآیند مشارکت کنم باید طبق سنت اول ازمنافع شخصی وغرائض شخصی دست بردارم وتتها یک هدف داشته باشم وآن هم کمک به پیشبرد هدف اصلی...
 سپاس شده توسط asaad h ، حـمـیـد ، ali-p ، مهدی.م ، Shahrokh53 ، حمزه ، بهرام.الف ، امیر -ب ، hosein1 ، محمود پ ، سالار
۱-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #5
باسلام
وجدان گروهی زمانی شکل میگیرد که اعضا با هم در رابطه با مسایل گروه بحث وگفتگو کنند ونظرات خود را با هم در میان بگذارند ودر نهایت هنگام رای گیری با در خواست کمک از خداوند شروع به رای گیری نماییند.
 سپاس شده توسط ali-p ، مهدی.م ، حـمـیـد ، Shahrokh53 ، حمزه ، کیهان ، farhad t ، رامین ، asaad h ، بهرام.الف ، امیر -ب ، hosein1
۱-۱۵-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #6
(۱-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ صبح)admin5 نوشته شده توسط:  ما چگونه از صاحب اختیار نهایی دعوت می کنیم تا در فرآیند شکل گیری وجدان گروه حضور داشته باشد؟ و چگونه تشخیص می دهیم که او در جمع ما حاضر است؟

با سلام
ما با رعایت اصول و به اجرا گذاشتن سنتها میتوانیم از صاحب اختیار نهایی دعوت کنیم و حضور او را احساس کنیم
خداوند همیشه در جمع ما حضور دارد هر کجا که اصول را رعایت میکنیم حضور خداوند را بهتر احساس میکنیم
ما میتوانیم با کنار گذاشتن عقاید شخصی وپافشاری نکردن روی انها واحترام به تمامی اعضا در وجدان گروهی و تبعیض نذاشتن بین اعضا در فرایند وجدان گروهی شرکت کنیم
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ali-p ، مهدی.م ، غلام 1393 ، Shahrokh53 ، حمزه ، asaad h ، mortezam ، بهرام.الف ، امیر -ب ، hosein1
۱-۲۵-۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #7
باسلام
خواندن دعای ارامش ودعوت او در راس تصمیم گیریهای ما.اجازه صحبت به همه اعضاحتی عضو تازه واردواحترام به پیشنهادهای شان.شنیدن نظر مخالف ورد نکردن ان.درپایان رسیدن به یک فهم مشترک برای پیشبرد هدف اصلی
 سپاس شده توسط Shahrokh53 ، حـمـیـد ، ali-p ، milad.s ، حمزه ، asaad h ، gholam2014 ، mortezam ، رضا.س ، بهرام.الف ، امیر -ب
۱-۲۶-۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #8
سلام. حضور خداوند در وجدان گروه است و وجدان گروه به واسطه تک تک اعضای گروه که به خداوند اعتقاد داشته باشند شکل میگیرد . شکل گرفتن وجدان گروه این است که افراد از اصول روحانی دوازده قدم خط میگیرند و زمانی که من از اصول روحانی پیروی کنم و منافع شخصی در کار نباشد و خودخواهی را کنار بزارم قطعا حضور خداوند به گونه ممکن در وجدان گروه خود را بیان میکند.
 سپاس شده توسط حمزه ، Shahrokh53 ، ali-p ، حـمـیـد ، کیهان ، sadegh66 ، asaad h ، بهرام.الف ، totia ، امیر -ب ، hosein1
۱-۲۶-۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #9
با سلام. به نظر من برای آگاهی از حضور خداوند ،همانطور که در جلسات با خواندن دعای آرامش،چرا اینجا هستیم و.... از خداوند دعوت میکنیم.بهتر است ابتدا در درون خودم برای حضور خداوند دعوت کنم.وپرهیز از هر گونه اسرار و پا فشاری ذر خواسته های شخصی حتی زمانی که گروه یک تصمیم اشتباه میگیرد.شاید خواست خداوند تجربه ای است که گروه در گرو این تصمیم بدست میاورد.
 سپاس شده توسط Shahrokh53 ، ali-p ، حـمـیـد ، milad.s ، رامین ، asaad h ، mortezam ، بهرام.الف ، totia ، امیر -ب
۱-۲۷-۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #10
حضور خداوند
با سلام
به نظر من
(حضور خداوند یک چیزه ،و کمک خواستن ازش چیز دیگه اییه ،خداوند همیشه حضور داره ولی من ازش کمک نمی خوام)
من از بقیه خبر ندارم ،ولی خودم سعی میکنم قبل از اینکه بخوام وارد یک جلسه اداری بشم ،قدم یازدهم رو جلو چشمم بیارم و از خداوند بخوام کمکم کنه تا با بیماری وارد اون جلسه نشم(بقیه وقتا یادم میره ازش کمک بخوام).وقتی که توی جلسه آرامش دارم و از گوش کردن فعال بهره می گیرم ،مطمئن هستم که اون خداوندی که خودم درک می کنم ، در کنارم حضور داره.
و برای قسمت دوم سوال باید بگم:برای من هنوز سخته که حضور خداوند رو همیشه کنارم احساس کنم.پس چطور میتونم بگم که خداوند در کنار بقیه اعضا هست و حضورش رو احساس میکنم ،یا بگم خداوند نیست و حضورش رو احساس نمی کنم.!!! من هنوز این تجربه رو ندارم.
ولی مطمئن هستم اگه کارها خوب پیش میره ،حتمآ خداوند ما رو تنها نگذاشته و مراقب ما بوده.
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، milad.s ، حمزه ، رضاث ، کیهان ، رامین ، asaad h ، mortezam ، بهرام.الف ، totia ، امیر -ب ، hosein1 ، habib a
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان