نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرح سوالات جدید
۹-۴-۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۴-۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ عصر، توسط ناظر.)
ارسال: #101
RE: طرح سوالات جدید
(۷-۹-۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ عصر)babak_s نوشته شده توسط:  با توجه به اهمیت جلسات باز NA و پیامی رسانی مستقیم انجمن معتادان گمنام به جامعه در این جلسات لطفا این سوال را مطرح نماید:
موضوعات مناسب برای سخنران ها و گرداننده گان جلسات باز کدامند؟
دوست عزیزbabak-s موضوع پیشنهادی شما در کمیته وب سایت مطرح گردید و در بخش روزهای آموزش بارگذاری شد.
برای رفتن به موضوع روی لینک کلیک کنید
http://forums.na-iran.org/showthread.php?tid=407
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط babak_s ، امیر -ب ، حـمـیـد ، hosein1 ، totia
۹-۲۵-۱۳۹۵, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #102
با سلام و خسته نباشید!
برای مرور سنت ها و مفاهیم خدماتی و آگاهی بیشتر اعضاء در خدمات انجمن معتادان گمنام سوالاتی از قبیل ارتباط بین سنت ها و مفاهیم خدماتی بسیار جالب و خوب میباشد که من در اینجا این سوال را مطرح میکنم و اگر مورد قبول ناظر محترم قرار گرفت پست جدید باز کند.
ارتباط و نقاط مشترک بین سنت یک و مفهوم یک چیست؟
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط امیر -ب ، حـمـیـد ، ali-p ، mojtaba79 ، hosein1 ، totia
۱۰-۳-۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #103
باسلام خدمت اعضای انجمن ؛استفاده ازپانل درانجمن معتادان گمنام درچه قسمتی ازساختارمامورداستفاده قرارمیگیرد؟آیامیشوددرسطح گروههاهم ازپانل استفاده کرد؟
 سپاس شده توسط ali-p ، حـمـیـد ، mojtaba79 ، امیر -ب ، totia
۱۰-۲۸-۱۳۹۵, ۱۰:۲۳ عصر
ارسال: #104
با سلام به دوستان همدرد:ایا در جلسات بهبودی میتوان کارگاه برگزار کرد ؟ مثلا فرمت روزهای اموزش را میتوان به صورت کارگاهی برگزار کرد یا نه؟چرا؟
 سپاس شده توسط ali-p ، امیر -ب ، hosein1 ، حـمـیـد ، totia
۱-۱۲-۱۳۹۶, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #105
با سلام. اگر در هنگام انتخاب خدمتگزار چه در سطح گروه و یا چه در سطح ساختار کاندیدای یک پست خدماتی در بیان رزومه خدماتی خود ناصادقی کند و مثلا به سوال داشتن خدمت نیمه تمام صادقانه جواب نداد و عضوی دیگر از این موضوع مطلع بود تکلیف چیست؟
 سپاس شده توسط امیر -ب ، حـمـیـد ، totia
۳-۲۵-۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #106
باسلام خدمت دوستان همدرد .
من تازه خدمت نماینده گروه را گرفتم وبه نحوه احسنت خدمتم انجام میدهم اما یک مشکلی توی گروهم دارم آن هم بعضی از اعضا توی مشارکت خود ، مراجعه به مشارکت دوستان خود میکنند یعنی (تیراندازی )میکنند ونمیدانم چطورآن راتوی جلسات اداری بیان کنم اگه بیان کنم هم میترسم بعضی ها بگن خودخواهی خود استفاده کرد خواهش میکنم یک تجربه بدهید ممنونم .
 سپاس شده توسط ali-p ، امیر -ب ، حـمـیـد ، totia
۶-۳۱-۱۳۹۶, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #107
سلام تجربیات کارکرد قدم را کجا میتوانم پیداکنم
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin5 ، totia
۹-۱۸-۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۸-۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ عصر، توسط totia.)
ارسال: #108
(۶-۳۱-۱۳۹۶ ۱۰:۲۴ صبح)hosinnn نوشته شده توسط:  سلام تجربیات کارکرد قدم را کجا میتوانم پیداکنم

سلام دوست عزیز من
ظاهرا وجدانی در شورای منطقه گرفته شده که در مورد قدم ها فعالتی انجام نشود.

(۳-۲۵-۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ عصر)Abass نوشته شده توسط:  باسلام خدمت دوستان همدرد .
من تازه خدمت نماینده گروه را گرفتم وبه نحوه احسنت خدمتم انجام میدهم اما یک مشکلی توی گروهم دارم آن هم بعضی از اعضا توی مشارکت خود ، مراجعه به مشارکت دوستان خود میکنند یعنی (تیراندازی )میکنند ونمیدانم چطورآن راتوی جلسات اداری بیان کنم اگه بیان کنم هم میترسم بعضی ها بگن خودخواهی خود استفاده کرد خواهش میکنم یک تجربه بدهید ممنونم .

خوب شما بعنوان خدمتگزار مشکلات گروه را فقط در جلسات اداری باید مطرح کنید زیرا فضای بهبودی جلسه فقط مختص بهبودی میباشد.
اما تجربه در گروه ما با انتخاب سخنران اگاه در مورد : چگونگی مشارکت سالم - گمنامی و تاثیر آن بر روی اعضا - بهبودی شخصی و اتحاد توانست به ما کمک کند.
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان