نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارجاع به مراکز سم زدائی
۴-۱۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #21
RE: ارجاع به مراکز سم زدائی
باسلام
کمک به همدرد وتجربه بهبودی دراختیار همدرد گذاشتن خوب است.ولی حرفه ایی عمل کردن خیر
ما هیچگاه درمورد مسایل خارجی نباید نظر دهیم یا آنها را رد یاتایید کنیم .ارجاع به مراکز سم زدایی یعنی تایید جایی غیر از انجمن.
انجمن راه پاک ماندن وبهبودی را به ما نشان میدهد. نه گونه سم زدایی
سم زدایی یک کار حرفه ایی وپرخطر است وهیچ ربطی یه خط ومشی انجمن ندارد.
مکان های سم زدایی خود صلاح کار خویش دانند.ماراسننه
باتشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مهدی.م ، ali-p ، حـمـیـد ، Afsaneh ، asaad h ، adel a ، رامین
۴-۲۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۲۲-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ عصر، توسط ی HASSAN.)
ارسال: #22
سلام
هر زمان که از طریق تسلیم تمایل به قطع وابستگی پیدا میکنم نیاز به اگهی از ان وابستگی لازم میباشد. زمانیکه برای غیرفعال کردن اعتیاد فعال تلاش میکنم کسب اگهی از بیماری اعتیاد لازم است واین اگاهی فقط از طریق شرکت در جلسات NA در دسترس میباشد انهم از طریق کمک یک معتاد به معتاد دیگر با باربر کردن نطفه عشق. این است ماهیت NA NAدر خدمت رسانی به کسانی که تمایل به قطع مصرف دارند مملو از خدمات در راستای شناخت از بیماری و کاملا متکی به خود میباشد و دیدگاه پروژه ای نسبت به قطع مصرف ندارد (دنبال کردن بهبودی درکنار قطع مصرف) و هیچ وقت خود را تنهاترین راه معرفی نمیکند
 سپاس شده توسط مهدی.م ، میثم.م ، ali-p ، adel a ، حـمـیـد ، asaad h ، رامین
۷-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #23
نکته ای که نباید آنرا فراموش کرد این است که اصولا سنتها برای یک گروه NAنوشته شده وسنت هشت به ما گوشزد میکند که انجمن معتادان گمنام هرگز کار حرفه ای انجام نمیدهد میتوان نتیجه گرفت که یک گروه NA به کسی در ارتباط با سم زدایی ایده ای نمیدهد ...بنابراین من در لباس نماینده انجمن حق راهنمایی حرفه ای را ندارم واین جزیی از باید ونبایدهای سنتهای دوازده گانه است ....اما نکته اینجاست که خارج از چهارچوب انجمن هر کس مجاز است هر عقیدهای داشته باشد و هر فعالیت اجتماعی و خداپسندانه ای انجام دهد...چه اشکالی دارد اگر من برادر خودم را به یک مرکز سم زدایی راهنمایی کنم ؟!!...یا وقتی در کمپی بستریست به او سر بزنم؟!....همانطور که گفتم این کار فقط زمانی نادرست است که من در فرم نمایندهNA باشم وبه عنوان سخنگوی انجمن اقدام کنم......
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، asaad h ، ali-p ، مهدی.م
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان