نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات فنی
۱-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ عصر، توسط admin5.)
ارسال: #1
مشکلات فنی
کاربران گرامی شما میتوانید سوالات و مشکلات فنی مربوط به تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام را در این بخش مطرح نمائید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط رامین2 ، SamY ، ali-p ، HaMeD-SaVeH ، asaad h ، علی101 ، ramin1345 ، eisa467 ، امیر -ب ، سالار ، هادي
۱-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ عصر، توسط admin5.)
ارسال: #2
RE: مشکلات فنی
(۱-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ عصر)رامین2 نوشته شده توسط:  با سلام
من 2تا سوال دارم
1- احتمال داره تالار 12 قدم انجمن را به گفتگو بزاره ؟
2- در مورد اینکه اگر کاربری بخواد در مورد یک موضوعی در تالار گفتمان بشه باید چه طور عمل کنه؟ ممنون

1 - خیر این تالار موضوعات دوازده قدم را میزبانی نمیکند
2- برای ایجاد موضوع جدید به ما ایمیل بزنید تا در صورت صلاحدید موضوع جدید را برایتان ایجاد کنیم
 سپاس شده توسط رامین2 ، myahya ، SamY ، ali-p ، علی101 ، ramin1345 ، eisa467 ، فرهاد آ ، امیر -ب ، هادي ، آناک
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ صبح
ارسال: #3
(۱-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ عصر)حسین 2 نوشته شده توسط:  سلام من نمیوانم ایمل ارسال کنم

دسترسی کاربران به ایمیل و پیام خصوصی تا اطلاع بعدی مسدود است
 سپاس شده توسط SamY ، ali-p ، گودرز ، علی101 ، ramin1345 ، shahram62 ، امیر -ب ، هادي
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #4
(۱-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ صبح)رامین2 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید
لینک اختصاصی که برای معرفی کاربر برای من مشخص شده ایراد داره چون استفاده میکنم اخطار استفاده قبلی رو میده ؛ علت چیه ؟ میشه لطفاً بررسی کنید. ممنون :heart:

شما نمیتوانید با چند نام کاربری ثبت نام کنید سیستم آی پی شما را تشخیص داده و از ان جلوگیری میکند.این خلاف قوانین تالار است
 سپاس شده توسط SamY ، ali-p ، علی101 ، ramin1345 ، yavar ، eisa467 ، امیر -ب ، سالار ، هادي
۱-۱۴-۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #5
(۱-۱۳-۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ صبح)بهرام.الف نوشته شده توسط:  با سلام براي ارسال پيام وقتي روي گزينه ارسال پيام كليك ميكنم مينويسد شما اجازه دسترسي به اين صفحه را نداريد و 4علت را نوشته و گفته ممكن است يكي از اين 4 علت باعث عدم دسترسي شما ميشود و من نميدانم چه كنم لطفا راهنمايي و كمك كنيد

دسترسی کاربران به ایمیل و پیام خصوصی تا اطلاع بعدی مسدود است
 سپاس شده توسط SamY ، ali-p ، علی101 ، ramin1345 ، يحيي ، امیر -ب ، هادي ، morteza58
۱-۱۹-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #6
(۱-۱۹-۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ عصر)jassem نوشته شده توسط:  
(۱-۱۹-۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ عصر)farzad نوشته شده توسط:  [quote='jassem' pid='2371' dateline='1333780404']
سلام
فرزاد جان سپاسهای قبلی چی شدن پس؟
ممنونم از شما
[/quo

صفحه ی مورد نظرت رو بگو تا بررسی کنم

صفحه خاصی نیست ولی از چند وقت پیش تمام سپاسهایی که از دوستان شده بود پاک شدن و مجدادا از 1 شروع شده؟

ظاهرا در اثر یک خطای نرم افزاری این اتفاق افتاده که به همین وسیله از شما و دیگر دوستان عذرخواهی مینمائیم
 سپاس شده توسط SamY ، ali-p ، آناک ، علی101 ، ramin1345 ، eisa467 ، امیر -ب ، هادي
۱-۲۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #7
سلام.
خواستم دراينجا از پيگيري سريع مشکلي که برايم بوجودآمده بودوبلطف خداوتوسط خدمتگزاران تالاربرطرف شدسپاسگزاري کنم.ممنون:heart:
 سپاس شده توسط admin5 ، Bahareh ، mahdi.a ، mahdi53 ، iraj48 ، majid ، علی101 ، ramin1345 ، ناظر2 ، maryam2 ، yavar ، امیر -ب ، سالار ، هادي
۱-۲۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #8
(۱-۲۱-۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ عصر)farzad نوشته شده توسط:  
(۱-۲۰-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ عصر)رامین2 نوشته شده توسط:  
(۱-۱۴-۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ عصر)farzad نوشته شده توسط:  
(۱-۱۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ عصر)رامین2 نوشته شده توسط:  با سلام :
در بخش سنت ها پس از تایپ مشارکتم با هشدار * ارسال های تازه باید از طرف مدیر تالار تأیید ( کلمه تأیید یا چیزی مشابه اون بود دقیق یادم نیست )شوند* مواجه شدم و مشارکتم نیز توی تالار منعکس نشد تا حالا به این مشکل برنخورده بودم ؛ اشکالی پیش اومده یا ...... ممنون

نه مشکلی در این خصوص وجود ندارد
دوباره امتحان کنید لطفا
با سلام
با تشکر از زحمات شما ؛ متأسفانه من امشب نیز به همین مشکل بر خوردم ؛ در قسمت سوال سنت ( سنت های NAغیر فابل دستکاری است ) دوباره همین پیام داده شد . لطفاً بررسی کنید

مشکل برطرف شد

سپاس شده توسط رامین2 ، SamY ، ali-p ، Bahareh ، mahdi53 ، علی101 ، ramin1345 ، eisa467 ، امیر -ب ، هادي
۱-۲۷-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۲۷-۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ صبح، توسط admin5.)
ارسال: #9
(۱-۲۷-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ صبح)حسین 2 نوشته شده توسط:  من دو ستار داشتم ولی امدم می بینم یک ستار دارم چرا یک ستار ازمن کم شد وداشتن ستار بیشتر یعنی چه
داشتن سپاس یعنی چه

ستاره و سپاس نشانه مطالعه وعلاقه اعضا نسبت به مطالب شماست
در کل تاثیری در عضویت و ارسال مطالب شما ندارد
 سپاس شده توسط ali-p ، SamY ، رامین2 ، Bahareh ، mahdi53 ، علی101 ، ramin1345 ، امیر -ب ، هادي ، Mahdy
۲-۱۳-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱۵-۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ صبح، توسط admin2.)
ارسال: #10
(۲-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ عصر)رامین2 نوشته شده توسط:  با سلام :
با تشکر از زحمات شما ؛ حدوداً از یک هفته پیش هر چقدر خلاصه مینویسم بیشتر از 1000 حرف میشه تا جایی که از رسوندن منظورم کلی فاصله می گیرم یعنی وقتی خودم مشارکتمو مرور میکنم از ارسالش پشیمون میشم لطفاً در صورت امکان تجدید نظر بفرمائید یا تعداد مجاز حروف را افزایش دهید. ممنون

محدودیت تایپ به 5000 کارکتر تغییر کرد
موفق باشید
 سپاس شده توسط رامین2 ، SamY ، mahdi53 ، امین ر ، علی101 ، ramin1345 ، masoudi2536 ، Shahrokh53 ، eisa467 ، امیر -ب ، هادي
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان