نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نمایید

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسات اداری
۱۱-۲۷-۱۳۹۰, ۰۵:۴۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۷-۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ عصر، توسط admin3.)
ارسال: #1
جلسات اداری
آیا گروه شما جلسات اداری منظم برپا می‌کند؟
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط اصغر.م ، خشایار ، جلیل ، SamY ، رامین2 ، مهدی.م ، asaad h ، sadgh3 ، علی101 ، hosein1
۱۱-۲۷-۱۳۹۰, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #2
RE: جلسات اداری
سلام
گروههای شهر ما در آخرین هفته منجر به آخرین جمعه هر ماه جلسات اداری دارند چون در جمعه آخر هر ماه جلسه هیات نمایندگانه و گزارش گروه به اضافه خزانه باید مشخص باشه
در چهار سال اخیر همیشه همین طور بوده مثلاً چهارشنبه منجر به جمعه آخر هرماه بعد از جلسه بهبودی جلسه اداری با اطلاع رسانی قبلی صورت می پذیرد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط اصغر.م ، خشایار ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، golpa ، مهدی.م ، mahjoub ، sadgh3 ، حـمـیـد ، علی101 ، yaghoub ، H.gholizade ، hosein1
۱۱-۲۷-۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #3
درگروه خانگی من طبق اساسنامه گروه وشرایط خاص برگزاری جلسه اداری(باحضورسه خدمتگزاروپنج عضو)هردوهفته یک بارجهت رفع مشکلات گروه وانتخاب خدمتگزاران برگزارمی گردد.
 سپاس شده توسط اصغر.م ، خشایار ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، golpa ، مهدی.م ، mahjoub ، sadgh3 ، حـمـیـد ، علی101 ، yaghoub ، hosein1
۱۱-۲۷-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #4
من قکر میکنم موضوع چالش بر انگیز در اکثر گروههای ایران برگزاری جلسات اداری بصورت مرتب نیست بلکه نکته قابل بحث چگونگی استقبال وحمایت اعضا از جلسات اداریست که باعث میشود به این فکر بیفتیم که برای برگزاری هر چه پربارتر جلسات اداری چه باید بکنیم؟.......
 سپاس شده توسط akbar ، اصغر.م ، خشایار ، عباس.ت ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، golpa ، MAHDI_R ، مهدی.م ، mahjoub ، sadgh3 ، علی101 ، Hussein.F ، yaghoub ، سیاوش ، kazem ، پویان ، hosein1
۱۱-۲۸-۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #5
بله در گروه ما تقریباً جلسات اداری منظمی برگزار میشود البته قبلا تازه واردین حمایت نمیکردند ولی با شفاف سازی وبرگزاری جلسات کارگاهی اهمیت جلسات اداری برایشان داده شد الان بیشتر موضوعات فقط بحث مشکلات گروه است وتقریباً برای اعانه مشکلی ندارند
 سپاس شده توسط اصغر.م ، خشایار ، محمد .خ ، jassem ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، golpa ، مهدی.م ، mahjoub ، یاسر ، sadgh3 ، علی101 ، Hussein.F ، yaghoub ، بهرام ، hosein1
۱۱-۲۸-۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #6
بله در گروه خانگی ما جلسه اداری ماهیانه بصورت منظم برگرزار میشود.
در زمانهای نیاز نیز جلسه اداری اضطراری به درخواست اعضاء برگزار میگردد.
 سپاس شده توسط akbar ، محمد .خ ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، محمود.ب ، شهروز ، مهدی.م ، mahjoub ، یاسر ، sadgh3 ، علی ص ، yaghoub ، hosein1
۱۱-۲۸-۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #7
با سلام. جلسات اداری گروه یکی از مهم ترین ارکان برای گسترش و تصمیم گیری برای انتخاب فرمت برگزاری جلسات بهبودی میباشد. در گروه ما اگه نظم رو به سرساعت و تاریخ مشخص اتلاق کنیم باید جواب مثبت بدم ولی فکر کنم منظور مفهوم یکم از برگزاری منظم جلسات اداری اینه که َما باید ساختار خدماتی خودمون رو از این طریق حمایت کنیم تا برای توسعه و هماهنگی انجمن راههای مناسبی پیدا کنند. بعضی وقتها ما فکر میکنیم حمایت ما از ساختار به این معنیه که بهشون پول بدیم(در گروههای ما بیشتر این مسئله دیده میشه). در خیلی از زمانها من دیدم گروهها از اتفاقاتی که در شورا و ناحیه خودشون میفته بیخبرند و گزارشات در جلسات اداری بررسی نمیشه. و ایده ای که قراره از گروهها به ساختار بیاد وجود نداره. اگه من کل این مسائل رو در نظر بگیرم بعد بخوام به سوال دوستم جواب بدم میگم نسبت یه قبل منظم تر شده ولی هنوز تا رسیدن به اون چیزی که منظور مفهوم یکمه خیلی راه مونده.ممنون
 سپاس شده توسط akbar ، خشایار ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، golpa ، MAHDI_R ، مهدی.م ، mahjoub ، sadgh3 ، mojtaba53 ، علی ص ، خیاو ، yaghoub ، سیاوش ، hosein1
۱۱-۲۸-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #8
برگزاری جلسه ی اداری به نظرمن هیچ هدفی به جزهمون رسوندن بیام نداره من توگروهمون یه تجربه ی جالب دارم یادمه منشی جلسات اداری بودم ویه تازه وارد برای اولین بارحضورتوnaتوجلسه اداری تفکیک خزانه خودشومعتادمعرفی کرداگه اون لحظه احترام متقابل وسکوت توی جلسه اداری نبوداون تازه واردجرات اقراربیدامیکرد...اینجابه یه واقعیت میرسیم که جلسات اداری هر گروه حامل همون بیام قدم 12وسنت5 هستش بایدمراقب عملکردمون باشیم
 سپاس شده توسط akbar ، خشایار ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، golpa ، مهدی.م ، mahjoub ، sadgh3 ، حـمـیـد ، mojtaba53 ، yaghoub ، hosein1
۱۱-۲۹-۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #9
سلام جلسات اداری برگزار میشن ولی واقعیت اینکه بعضی از دوستان یه موضوعی که به اون جلسه ربطی نداره مطره میکنن وباعث تنش تو جلسه میشن و همینطور طولانی شدن زمان جلسات با پیشنهادات بی مورد باعث میشه خیلیها این جلسات مهم رو همایت نکنن. پس هدفمون رو فراموش نکنیم تشکیل جلسات و رساندن پیام به مصرف کننده پاک باشید Heart
 سپاس شده توسط akbar ، خشایار ، admin3 ، SamY ، رامین2 ، ali-p ، مهدی.م ، mahjoub ، sadgh3 ، علی ص ، yaghoub ، hosein1
۱۱-۳۰-۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #10
سلام،در مفهوم دوم می خوانیم که اختیار و مسئولیت نهایی در خدمات با گروههاست؛جلسات اداری جایی است برای اعمال اقتدار گروهها به سطوح خدماتی و همینطور انجام مسئولیتها و تعهدات نسبت به سطوح خدماتی،ولی معمولا در جلسات اداری که من شرکت کردم بیشتر به مسائل درون گروهی توجه میشه و کمتر ایده و راهنمایی برای ساختار فرستاده میشه در صورتی که کار تمامی سطوح خدماتی نیز کمک به پیام رسانی و هدف اصلی انجمن می باشد و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.ما در جلسات اداری خود بخشی نیز برای رسیدگی به مسائل ساختاری و گرفتن اطلاعات و پاسخگویی نماینده بین گروهی و گرفتن تجربه اعضا جهت راهنمایی ساختار اختصاص داده ایم که این موضوع مهم مورد غفلت قرار نگیرد.
 سپاس شده توسط akbar ، خشایار ، admin3 ، کورش26 ، رامین2 ، ali-p ، مهدی.م ، mahjoub ، اسماعیل.ن ، mojtaba53 ، sadgh3 ، خیاو ، yaghoub ، حسین اک ، مصی ، solmaz.s ، hosein1
ارسال پاسخ 

پرش به تالار:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان