نظرات ارائه شده در این سایت New Page 1

نظرات ارائه شده در این تالار ،نظر شخصی اعضاء بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ضمن تشکر از شما برای بازدید از سایت رسمی انجمن معتادان گمنام پیشنهاد می گردد هنگام ثبت نام در تالار گفتگو قسمت قوانین خصوصا (نام کاربری) را دقت نمائید.

New Page 1

این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل تجربه بین اعضای انجمن معتادان گمنام راه‌اندازی شده

اگر شما از اعضای انجمن معتادان گمنام نیستید از توجه شما نسبت به این انجمن تشکر کرده تقاضامندیم برای آشنایی بیشتر با ما به صفحه اصلی سایت انجمن معتادان گمنام و نشریات مکتوب ما مراجعه نماییدتالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام ایران - توافقنامه ثبت نام

از اينکه تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد بسیار خوشحالیم و به شما خوش آمد می گوئیم.
با اینکه همه‌ی ما در تلاش برای حذف و یا ویرایش ارسال‌هایی که در برگیرنده مطالب غیر اخلاقی، سو استفاده گرانه ، منفور، بدگویانه، تهمت و یا هرچیز دیگری که حریم خصوصی افراد را مورد تجاوز قرار می‌دهد و یا هر مطلب و چیزی که حریم قانون را مورد نقض قرار می‌دهد هستیم اما این غیر ممکن است که بتوانیم هر پیام و ارسال و هر چیزی را کنترل کنیم. به همین دلیل شما قبول می‌کنید که مطالب ارسال شده در این انجمن، نظر‌ها و دیدگاه‌های نویسنده آن است و لزوماً دیدگاه مدیریت و نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نیست! لذا ما مسئول هرگونه پیام ارسال شده در این انجمن نیستیم و دقت و تمامیت هیچ پیام فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمی‌کنیم.
با ثبت نام شما در این انجمن، شما می‌پذیرید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری می‌کنید.
عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.
هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد. هرچند که تیم مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود ندارد.
لطفا" از هر گونه بحث در مورد مسائل خارجی، اعم از سیاسی،مذهبی،اقتصادی ،روانشناسی،علمی و جنسی و........(سنت دهم)جدا خودداری فرمایید. در تمامی مباحث رعایت سنتهای 12 گانه معتادان گمنام الزامی است.
هرگونه توهین و بی احترامی به سایر کاربران خلاف قوانین بوده و مدیران تالار گفتگو حق ویرایش و حذف کامنت ها و موضوعات را خواهند داشت در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، شناسه کاربری آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به تالار گفتگو نیز قطع خواهد شد.
تمامی پرسش ها وپاسخ ها باید مرتبط به موضوع مطرح شده باشد.(در حال حاضر فقط به موضوعات خدماتی پرداخته می شود)
قبل از هر گونه سوال یا بیان موضوعی در پست های قدیمی تر آن موضوع جستجو کنید و از ارسال موضوعات تکراری خودداری فرمایید، براي ارائه پاسخ ، ابتدا مطالب گذشته را مطالعه كنيد تا از بيان پاسخ هاي تكرار خودداري کنید
به تمسخر گرفتن بحث یا شخص، ارسال کامنت یا تاپیکی که باعث توهین مستقیم یا غیر مستقیم به فردی شود از سمت ناظرین فروم ویرایش یا حذف میشود.
درج شماره تلفن و آدرس ايميل در پست ها ممنوع است. اين سايت محل درج آگهي تبليغاتي حرفه يا سايت شما نيست. قرار دادن لینک به سایت های دیگر جهت استفاده تجاری ممنوع و با تشخیص مدیران حذف می گردد.
در پاسخهای خود به منابع و کتابهای غیر NA ای و اسامی افراد اشاره نکنید.اما اگر پاسخ سوالی را از کتاب های NA (مثلا راهنمای خدمات محلی( استخراج می کنید به منبع آن (با درج نام کتاب و صفحه)اشاره کنید.
این فضا جهت تبادل تجربیات اعضا و احتمالا خلق ایده های جدید و خلاقانه ( توسط شما همدرد عزیز) بصورت آزمایشی تعبیه شده،بدیهی است که پاسخ ها سند قطعی و نهایی نیست." بهترین مرجع ما نشریات ما است "


با ثبت نام شما در این انجمن و ادامه این مرحله شما با قوانین بالا و موارد دیگری که تیم مدیریت تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا با این موارد موافق هستید؟