تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه کامل: نحوه اعلام پاکی
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام دوستان همدرد.سوال جالبیه که از طرف دوست خوبمون جاسم طرح شده ازش ممنونم همچنین از شماها که نظرتونو به مشارکت گذاشتید هم تشکر میکنم. از نظریات خود شما دوستان به این نتیجه رسیدم که:
- اعلام پاکی یکی از مظاهر سنت 11 و در خدمت سنت پنجم ماست.
- بر اساس سنت چهارم هر گروه این اختیار رو داره که عیناً متن پمفلت گرداننده اجرا بشه یا همه اعضا اعلام پاکی کنن و یا تلفیقی از هر دو ( با عنایت به فرمت برگزاری جلسه و تعداد اعضا )
- بر اساس سمبل NA که همان سادگی است ما هم خیلی ساده و مختصر و با پرهیز از بکار بردن الفاظ اضافه و نامربوط اعلام پاکی میکنیم.
- در شدت و میزان تشویق نیز بر اساس نظر گرداننده که در واقع نظر گروه میباشد عمل مینماییم.
سلام دوستان حسین 2 هستم معتاد بهترین اعلام پاکی حسین هستم معتاد 4 سال 9 ما 28روز
سلام:
چون از خودم پرسیدی از خودم میگم من اصولی اعلام میکنم دلیل هم دارم چون چند تا نکته مثبت داره:
نظم و ترتیب - صبر - امید - مسئولیت پذیری - فقط برای امروز
با سلام :

بعضی وقت ها اعلام کردن پاکی برام خیلی سخت میشه ؛ دلیلش اصولی و منطقی نیست شاید ترس از قضاوت باعث میشه؛ به نظر راهنما و چند نفر از دوستان باعث انتقال امید و ایجاد روشن بینی دربین اعضا تازه وارد میشه ؛ راستش حالا احساس میکنم پاکی من دیگه به من تنها تعلق نداره ؛ اعلام پاکی طبق درخواست گرداننده جلسه باعث آرامش شخصی و گروهی میشه البته گفته تمام دوستان تالاری هم در این رابطه درسته .
ساده بدون اضافه کردن چیزی فقط سال وماه وروز پاکی چون سادگی سنبل انجمن ماست هرچقدر ساده باشه تازه وارد هم انرا بلد میشه باتشکر ازهمه خدمتگذاران واعضای معتادان گمنام
برای همگی اعضا پاکی طولانی مدت ازخدا خواستارم
با سلام .جمشيدهستم معتاد. به نظر من هم اصولي ترين اعلام پاكي همونيه كه پمفلت جهاني داره . 24 سات تا 30 روز روزانه اعلام بشه وديگه 60 روز تمام تا الي آخر فقط ماه تمام وسال تمام . هم از وقط جلسه مهافظت ميشود وهم وقط بيشتري به فرمتهاي جلسه اقتصاص داده ميشود . با سپاس .
درانجمن معتادان چیزی به عنوان قانون وبا ید نداریم من خودم می با یست اصول را راعایت بکنم .معمو لا این اشتبا هت را تازه واردین تا مقطع سه ماه انجام می دهند .که باقدری تحمل و عدم قضا وت وکنترل ویک رابطه دوستانه ومقداری محبت همچیز بخوبی پیش خواهد رفت.
اعلام پاکی معمولا اصولی هست
اما بعضی مواقع اشخاصی بنا به عدم اگاهی رفتاری میکنن که شایسته شخصیتشان نیست.
با سلام.طبق پمفلت از 24ساعت تا30روز به صورت روزانه اعلام پاکی میکنیم و30روز به بالا موقع چیپ گرفتن اعلام پاکی میکنیم.مگراینکه طبق وجدان گروهی همه اعلام پاکی کنند البته بصورت مثال: محمد هستم معتاد 4سال 2ماه 6روز. بدون هیچگونه پسوند وپیشوندی.
سلام به همه ي همدرداي عزيزم.اولا كه ما بايد فرصت اشتباه رو به افراد نا آگاه بديم،توي همه ي جلساتي كه برگزار ميشه تازه وارد وافراد بيسواد كه فقط به لطف خدا وجلسات پاكند وحتي نميتونن قدماشونو به دليل بيسوادي كار كنن وجود دارن،واين افراد همون افراد ناآگاه هستند فكر نميكنم كه حتي توي يك جلسه سرتاسر ايران اعلام پاكي ازطرف همه ي اغضا كاملا اصولي صورت بگيره،مثلا هستند كساني كه 3روز مونده تولدشون و فقط براي امروزاعلام پاكي نميكنن و ميگن 3روزديگه كمكم كنيد ميشم..... يا هستند كساني كه چند خط پيش زمينه ميگن تاپاكيشونو اعلام كنن اما به نظرمن بايد فرصت اشتباه به همه ي اعضا داده بشه.اعلام پاكي درست بايد فقط براي امروز باشه نه اينكه 3روز مونده تا بشه فلان وبعد از ياد خدا اسممو بگم با پسوند معتاد و بايد طبق سال،ماه،روز باشه مثلا به نام خدا آرش هستم معتاد1سالو2ماهو14روز.
با سلام من مهدی هستم یک معتاد
راستش رو بگم تا حالا چیزی درباره این موضوع نشنیده بودم منم مثل بقیه اعضای جلاسات شهرمان پاکی خود رو روز به روز اعلام میکنم و من پاکی خود رو این جوری بیان میکنم نمیدانم درست است یا نه لطفا اگر کسی هست من رو راهنمایی کند با تشکر
مهدی هستم یک معتاد خداوند رو بابت پاکیم شکر میکنم شد هشت ماه و 17 روز
اگر کسی در رابطه با این موضوع میتونه به من کمک کنه ممنون میشم اینم لطفا بهم پیام بدید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع